O mnie

do-ogloszenia

Pasjonują mnie ludzie, doświadczanie świata i muzyka. Lubię poznawać ludzi, słuchać ich, razem pracować i bawić się. Uczenie się – poznawanie świata – to moim zdaniem jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Dlatego w Love your English wspieram ludzi w przypominaniu sobie, jak lubią się uczyć i bawić, do czego ich ciągnie naturalna, wewnętrzna ciekawość świata. Podążając za ciekawością, kreujemy życie ponad marzenia, podróż w nieznane – w głąb siebie i świata…

Czemu warto rozpocząć ze mną współpracę?

Jestem osobą empatyczną, więc potrafię wczuć się w drugiego człowieka i jego potrzeby.

Wiem, jak się uczyć – spędziłam 8 lat na poszukiwaniach i zbieraniu doświadczeń w tym temacie.

Ludzie to moja pasja – wciąż zgłębiam wiedzę o człowieku czytając, rozmawiając z ludźmi i uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i wykładach.

Mam rozległe zainteresowania, dzięki czemu mam mnóstwo pomysłów na lekcje.

Moje doświadczenie: Ponad tysiąc godzin z ponad 100 osobami na każdym poziomie zaawansowania, w wieku od 6 do 70 lat, dzięki temu wiem dobrze, jakie wyzwania stoją przed Tobą.

Nauczanie języków obcych mnie pasjonuje bo łączy wiele moich zainteresowań: wiedzę o człowieku i o tym, jak działa mózg, muzyka, praca z ludźmi…

Od zawsze fascynowały mnie doniesienia o mózgu człowieka, jak działa, ile procent wykorzystujemy, o niezwykłych „anomaliach” mózgu. Wciąż pogłębiam tę wiedzę, każdy człowiek to dla mnie inspiracja.

Odbyte kursy/szkolenia

Filologia angielska ze specjalnością nauczanie, Uniwersytet Warszawski

Language Coaching (wykład) – Rachel Paling (Efficient Language Coachnig)