Opinie

Polecam zajęcia z cudowną, profesjonalną, śpiewającą lektorką, naprawdę to przyjemność. Zawsze uważałam, że nie słyszę melodii języka angielskiego, z p. Ewą usłyszałam. Wielokrotnie rozpoczynalam naukę j.angielskiego, szybko rezygnowałam, z p. Ewą zajęcia są ciekawe, nauka przez śpiew i omawiane tekstów piosenek to super pomysł. Jeszcze raz bardzo polecam. MSG

Pani Małgorzata

 

Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny. Śpiewanie piosenek po analizie tekstów jest
nietypowym, doskonałym pomysłem. Dzięki umiejętności stworzenia przez naszą nauczycielkę
szczególnej, miłej atmosfery, czujemy się doskonale i zapominamy że jesteśmy seniorami.
Aby więcej takich nauczycieli.

Pan Marek

 

Powoli dobiegają końca  Nasze tegoroczne zajęcia z języka angielskiego. Muszę przyznać,że nauka języka angielskiego poprzez muzykę /piosenki/ jest doskonałym rozwiązaniem. Miałem w tym zakresie wątpliwości.Twoje lekcje Ewo przekonały mnie ,że tak można i to z bardzo dobrym rezultatem dla uczestników. Obserwuję,że stwarzasz świetną atmosferę ,wspólnej nauki angielskiego ale i zabawy. Dzięki temu uczestnicy “otwierają” się ,aktywnie uczestnicząc w zajęciach. Ewo podchodzisz do lekcji bardzo profesjonalnie . Dobór piosenek, wybór nowego słownictwa, elementów gramatyki angielskiej, opisu zwyczajów i kultury Brytyjczyków – wykazuje Twoją świetną znajomość tej problematyki. Autentyczne zaangażowanie i Twój profesjonalizm  w przygotowanie i prowadzeniu  zajęć jest doceniany przez uczestników. Powoduje,że uczestnicy zajęć będąc pod wrażeniem Twojego entuzjazmu wykazują odpowiednią aktywność i podejście do tych zajęć. Gratuluję i Serdecznie dziękuję za wspaniałe zajęcia.

Pan Janusz

 

Jest mi miło podzielić się z Wami, moimi przemyśleniami z lekcji języka angielskiego prowadzonymi przez panią Ewę Korczak.
Pani Ewa jest osobą posiadającą gruntowną znajomość języka którego uczy.
Metoda przyswajania języka angielskiego , stosowaną przez tę miłą, młodą osobę , a mianowicie nauka przez poznawanie tekstu, tłumaczenia, naukę  nowych słów, rytmu i takiego ich  łączenia –  typowego dla mowy potocznej,  sprawia, że najwięksi oportuniści chętnie przychodzą na zajęcia.
Ta metoda  sprawiła, że całkowicie zniknęła moja trema przed mówieniem, obawa przed ośmieszeniem przez przekręcenie słów czy niewłaściwą wymowę. Muszę przyznać  że jestem pod dużym wrażeniem cierpliwości, empatii i chęci pomocy przy prostowaniu naszych niedoskonałości przy zmaganiu się z językiem angielskim.
Pani Ewa jest świetnym moderatorem kierującym współpracą grupy i sprawia, że nauka nie jest zwykłym wkuwaniem regułek, a prawdziwym studiowaniem języka gdzie wszyscy nawet najbardziej „nieśmiali” wnoszą swej często nieoceniony wkład.
Jako osoba prowadząca zajęcia pozwala często „dryfować” kierunku, historii, życia codziennego ale też uczy konkretnych składni używanych przez angielskich tubylców. Niektórym wydaje się że wystarczy poukładać słówka angielskie w zdane wg określonych reguł i będzie dobrze – anglik to zrozumie.
Pani Ewa z dużym taktem i wdziękiem potrafi przekazać właściwą formę, która nas nie ośmiesza. No i na koniec ma wspaniały głos i nikt nie chce wykręcić się od śpiewania lub czytania tekstu.  
Mam nadzieję, że zachęciłem Was do poznania tej Miłej Osoby i sprawdzenia co może wnieść do poznawania przez Was języka angielskiego.

Pan Krzysztof

 

Wraz z życzeniami noworocznymi chciałabym przekazać Pani kilka ciepłych słów uznania i podziękowania za wspaniałe ,, lekcje „, którymi buduje Pani moją wiarę,że można i warto zaczynać naukę w dowolnym okresie życia i realizować swoje marzenia.

To , czym przyciąga Pani sympatię swoich uczestników, to przede wszystkim pozytywne podejście, akceptacja naszych ułomności ,,językowych „, brak stresu i życzliwa mobilizacja uczestników bez względu na  poziom umiejętności. 
Pani zajęcia są przemyślane, dobrze przygotowane, atrakcyjne pod względem metodycznym i organizacyjnym. 

Gdyby tacy nauczyciele pracowali w szkołach, nauka byłaby dla nich czystą przyjemnością.

Pani Zofia

 

Zajęcia z Ewą to naprawdę fajny czas. Należę do osób „opornych językowo” i zawsze kombinowałam by nie chodzić nie zajęcia. Teraz dzieje się to w drugą stronę, 1,5h mija tak szybko, że aż się nie chce kończyć. Ewa w miły i profesjonalny sposób wszystko tłumaczy, doskonale motywuje. Nawet jak mam dziurę w pamięci i nie mogę przypomnieć sobie znaczenia prostego słówka, wiem, że swobodnie mogę o tym powiedzieć. Zawsze stara się pomóc jak tylko może. Do tego jeszcze pośpiewać można:) Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze – jak z dobrą koleżanką na kawie:) POLECAM!!

Magda

 

„Przypadek sprawił, że trafiłam Love Your English. Chciałam po prostu mówić po angielsku, bo wiadomo nieużywane słownictwo zanika. Ale co tu zrobić, żeby nauczyć się nowych słówek, kiedy tyle obowiązków na głowie i czasu jak na lekarstwo. Ewa sprawiła, że „zwykłe” słuchanie radia zamienia się w lekcje, bo jak nie rozumiesz, to czemu by nie sprawdzić 🙂 dodatkowo pokazała mi jak ważne jest zapamiętywanie obrazami wykorzystując gry, karty i inne kolorowe cuda. Metoda jest innowacyjna, ja pierwszy raz uczestniczyłam w takich zajęciach i przyznam, że tym razem nie szukam wymówek, nie potrzebuje ich, bo na prawdę lubię się uczyć angielskiego. Z Ewą wszystko nabrało fantastycznego kolorowego kształtu. Polecam. Ja sama nie rezygnuję. Love Your English będzie miało swój stały dzień w moim kalendarzu!”

Patrycja

 

„Spotkania z Ewą utwierdziły mnie w przekonaniu, że wszystko jest możliwe, nawet polubienie angielskiego, tylko trzeba znaleźć odpowiedni sposób.
Angielski od zawsze kojarzył mi się z obowiązkiem, nauką, biurkiem… Teraz mam w głowie zupelnie inny obraz: zabawa, uśmiech, relaks czyli wszystko to co łączy się z ruchem, śpiewem, muzyką.
Nauka angielskiego poprzez muzykę to dla mnie genialne odkrycie. Polecam każdemu kto nawet (jak ja) nie ma słuchu muzycznego. Ewa śpiewa donośnym głosem i bardzo melodyjnie, dzięki czemu skutecznie zagłusza fałsze, ha, ha. Przyswajanie wyrażeń poprostu dzieje się; śpiewamy i automatycznie zapamiętujemy. Gdy pojawi się jakas trudność, Ewa znajduje piosenki na których można przećwiczyć te wątpliwosci; dotyczy to zarówno gramatyki, jak i wymowy / łaczenia wyrazów.
Fajna atmosfera i poztywna energia, a przy okazji oswajanie się z angielskim to coś czego szukałam. Dziekuje Ci Ewo;-)”

Mariola

 

Nauka angielskiego od zawsze kojarzyła mi się z ciężkimi książkami, zapełnionymi zagadnieniami niekoniecznie związanymi z prawdziwym życiem i praktycznym użytkowaniem języka.
Metoda Ewy poprzez śpiewanie, zabawę i jej pełne zaangażowanie na zajęciach przynoszą nie tylko efekty i satysfakcję, ale przede wszystkim motywują do działania 🙂
Po całym dniu pracy i zajęć na uczelni ze spokojem zasiadam do nauki wiedząc, że nie tylko pójdę krok do przodu z angielskim, nauczę się zwrotów przydatnych w ”praktyce”, ale także odpoczne i zrelaksuję się bez obaw fałszując na cały głos np. ,, Sweet home Alabama ”.
Jak najbardziej polecam 🙂

Asia

 

„Serdecznie polecam naukę j.angielskiego z Ewa Korczak w szkole Love your English.
Już po pierwszych zajęciach z Ewą uważam, że śpiew jest najlepszą metodą do nauki angielskiego:) Od kilku lat szukam metody dla siebie by mieć motywację do nauki i właśnie znalazłam:) nauka przez śpiew okazała się dla mnie bardzo inspirująca i zachęcająca Nauka i śpiew z rozentuzjazmowaną Ewą jest dla mnie ogromną przyjemnością i ciekawą przygodą:) Wstępne ćwiczenia rozluźniające aparat mowy i ćwiczenia oddechowe, które Ewa prowadzi na początku zajęć rozluźniły mnie i ułatwiły wymowę po angielsku:) Podczas śpiewu zupełnie zapomniałam o tym, że uczę się angielskiego, poczułam ogromną radość i przyjemność.Oddech zaczął się coraz bardziej pogłębiać i czułam jak narządy wewnętrzne zaczynają być rozmasowywane przez dźwięk, poczułam jak każda część ciała zaczyna się rozluźniać a ja zaczęłam czuć się coraz bardziej pewna siebie i poczułam swoją moc ,żałuję tylko że nie miałam ze sobą bębna:) Do śpiewu po angielsku dołączyłyśmy kołysanie na boki co wprawiło ciało w ruch i wtedy poczułam,że mam wszystko czego potrzebuję do nauki języka angielskiego:)Cieszę się,że miałam możliwość doświadczyć tej fascynującej lekcji z Ewą, która ma w sobie dużo radości i z otwartym sercem prowadzi swoje zajęcia:) a jej cierpliwość, wyrozumiałość i naturalność którą w sobie ma powoduje,że można poczuć się przy niej w zupełności swobodnie a to bardzo ułatwia i przyśpiesza naukę. Serdecznie polecam wszystkim tym , którzy poszukują inspiracji do nauki:)”

Kasia Siąkowska

 

„to jest osoba, która wpadła na ten genialny pomysł prowadzenia lekcji angielskiego na bazie piosenek – czym trafiła w to czego potrzebowałam i w zasadzie myśłałam o tej metodzie odkąd pamietam, przyznam sie troche miałam treme przed śpiewaniem i to po angielsku przed obcą osoba, wszsytko zniknęło podczas spotkania, Ewa tworzy cudowną , luźna atmosferę, lekcja prowadzona jest tak, by zaspokoić moje potrzeby, bardzo dobre był też ćwiczenia rozlużniające , które notabene spowodowały rozlużnienie atmosfery – bez problemu zaśpiewałąm i spiewałąm coraz chcętniej , Ewa świetnie tłumaczy, dobrze prowadzi śpiew – i wyciąga wszsytko co się da z danej piosenki – jest wymowa, słwoka, idiomy, gramatyka – cóż wiecej potrzeba? tylko więcej takich lekcji – POLECAM wszsytkim którzy choc troche lubią spiewać – dla mnei to genialny sposób na nauke angielskiego i to w wykonaniu Ewy”

Basia Poniatowska, nauczycielka jogi

 

„Do wszystkich, którzy kochają język angielski i chcą się go dalej uczyć ! Polecam Wam eksperymentalną metodę nauki englisha poprzez śpiew z Ewą Korczak w szkole języka Love your English. Śpiewaliśmy „They don’t care about us” Michaela Jacksona grając przy tym na bębnie. Dobra metodologia nauczania (ćwiczenia rozluźniające „gębę” i inne), czułem że mówienie po angielsku a nawet śpiewanie staje się coraz prostsze już po jednym spotkaniu. Ogólnie wypas, polecam! :)”

Piotr

 

Idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że śpiewać nie potrafią i że angielskiego się nigdy nie nauczą. Dzięki Love your English można w końcu opanować znajomość języka w sposób łatwy i przyjemny. No bo w końcu dlaczego tylko dzieci mają się uczyć przez zabawę… 😉

Agata Grądecka, Zdalne Babki

 

„Miałam przyjemność uczestniczyć w prowadzonej przez Ewę śpiewającej lekcji próbnej (języka angielskiego).
Sama uczę języków i nie trzeba mi tłumaczyć, że piosenki są naprawdę genialnym materiałem do nauki – tak wymowy, jak i słówek i idiomów. Lubię też śpiewać, ale różnie mi to wychodzi i zwykle nie mam odwagi otworzyć buzi przy innych ludziach (trauma z podstawówki jakich wiele). Z Ewą śpiewało się fajnie, na luzie, z jeśli tylko grafik i portfel pozwoli, to z radością zapiszę się na organizowany od października śpiewający kurs.”

Iza, lektorka francuskiego

 

„Generalnie korepetycje językowe czy nauka języka angielskiego była nudna – ziewanie, patrzenie na zegarek i żmudna praca, takie miałam doświadczenia. Na szczęście trafiłam do Ewy, uczyłyśmy się języka angielskiego, choć trudno nazwać to nauką, świetnie się bawiłam, poznałam nowe związki frazeologiczne, słowa i pamiętam je do dziś, a to dzięki temu, że uczyłyśmy się śpiewając piosenkę, którą Ewa wybrała pod mój gust muzyczny. Dla mnie, to najbardziej efektywna nauka języka angielskiego! Zdecydowaniem polecam lekcje z Ewą, bardziej skutecznych nie znam i żałuję, że lekcja nie trwa dłużej.”

Justyna Kwiatkowska, zarabia na życie zadając pytania, Pracownia Sukcesu

 

„Na Saskiej Kępie Ewa Korczak daje śpiewające lekcje angielskiego. Byłam ostatnio na jednej. Gdybym jeszcze chodziła do szkoły, to chciałabym chodzić do szkoły prowadzonej przez nią. Bo nie była to lekcja, ale kupa zabawy, śpiewu, śmiechu i tańca, a ostatecznie nauczyłam się tego i owego, w tym również nawet gramatyki, której zazwyczaj nie cierpię, natomiast tym razem wszystko stanowiło jedną całość i było lekkie, miłe i skuteczne. Gdy wyszłam od niej, śpiewałam na głos przez całą drogę, więc również i moje samopoczucie ogromnie na tym zyskało! Jeśli nie chcecie się angielskiego uczyć w pocie czoła, ale raczej bawić się angielskim, koniecznie wybierzcie się do Ewy. :)”

Voca Ilnicka,  portal Seksualność Kobiet

 

„W zeszłym tygodniu byłam „królikiem doświadczalnym” nowatorskiej metody uczenia się angielskiego w Love your English – polega na tym, że uczysz się języka śpiewając! Sąsiedzi jeszcze żyją a ja poza świetną zabawą poznałam nowe słówka i wymowę:)
Jest to rewelacyjna metoda na naukę praktycznego języka!
Plecam i metodę i świetną prowadzącą Ewa Korczak !:)”

Ilona B.Miles, trener, coach, psychopedagog

 

„Polecam bardzo fajne śpiewane lekcje angielskiego u Ewa Korczak z Love your English. Słówka śpiewane szybko wchodzą do głowy, a i paru innych rzeczy można się nauczyć przy okazji – sami sprawdźcie :)”

Ilona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *